لطفا کمی صبر کنید ...
  • نوریکسُ

حریم خصوصی | فروشگاه اینترنتی نوریکس

حریم خصوصی


نوریکس ضمن احترامی که برای مشتریان قائل است از مشتریان تقاضا دارد که ادرس و شماره تلفن دقیق خود را جهت ارسال سفارشات و پردازش در اختیار نوریکس کالا بگذارند تا نوریکس جهت ارسال سفارش دچار مشکل نشود .
همچنین مشتریانی که از طریق خرید سریع اقدام به دریافت کالای مورد نظر خود میکنند کارمندان نوریکس حتما در اسرع وقت بجهت تکمیل اطلاعات شما با شما تماس خواهند گرفت.


مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و نوریکس تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

توجه داشته باشید که نوریکس فقط با شماره های .... و . .... برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال میکند و از هرگونه شماره ای که با اسم نوریکس برای شما ارسال میشود را به نوریکس گزارش کنید .

نوریکس ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، نوریکس می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت نوریکس، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به نوریکس اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه نوریکس را از خود سلب می‌کند. نوریکس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای نوریکس وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که نوریکس همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی نوریکس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و نوریکس حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

نوریکس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.  
تلفن تماس و فکس:
35534457 – ۰4۱ (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)
دفتر مرکزی:
استان آذربایجان شرقی - شهر تبریز - سه راه محققی پلاک 41


 

توضیحاتی درباره شرکت فنی مهندسی روشنایی نوریکسُ

شرکت نوریکس در زمینه لامپ های رشته ای ال ای دی شیلنگ های نوری , پنل های سرامیکی , ریسه , و ... انواع مارک ها و برند های مختلف و در زمینه تولید این محصولات فعالیت میکند .

کارمندان نوریکس در تلاش بهبود سازی عملکرد و رضایتمندی مشتریان در تلاش اند که کیفیت محصولات خود را به حداکثر رسانده و در جذب رضایت مشتری تلاش خود را به سمر برسانند .

 ما پله های اول را با شما هستیم!

 و درست در مرکزهستیم از سال1396

ادامه...