لطفا کمی صبر کنید ...
  • نوریکسُ

سوالات متداول | فروشگاه اینترنتی نوریکس

سوالات متداول

 

1.چرا برای خرید از نوریکسُ، می بایست در وبسایت عضویت داشته باشم؟

 

 

 
ثبت نام ( ایجاد حساب کاربری ) در وبسایت نوریکسُ موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی نوریکسُ به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، عضویت خود را لغو کنید.

 

 

 

 

 
2. روش ثبت سفارش کالا چگونه است؟

 

 
برای خرید از سایت نوریکس ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتمادر زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان نوریکس بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تاییدثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

3. برای سفارش کالا به کمک نیاز دارم. چگونه و با چه کسی تماس بگیرم؟

 

 

 
تیم پشتیبانی نوریکس، در زمان ساعات اداری ( از ساعت 9 تا17:30) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شمابوجود آمد برای ما از صفحه تماس با ما پیغام بگذارید تا در اولین ساعات روز کاری بعد باشما تماس حاصل گردد.(041-5334457) جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

 

 

 

 
4. در چه ساعاتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

 

 
در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان نوریکس در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیریسفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.

 

 

 

 
5. آیا امکان لغو سفارش وجود دارد ؟

 

 
بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و در صورت پرداخت آنلاین وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی نوریکس تماس بگیرید. (5534457-041) و ظرف 24 ساعت تیم مالی نوریکس وجه را عودت خواهد داد و اگر کالای شما ارسال شده باشد می توانید پس از تحویل کالا، روشهای بازگشت کالا را در سایت مطالعه و بر اساس آن اقدام نمایید.

 

 

 

 

6. آیا برای اطمینان از پردازش ثبت سفارش، لازم است که با نوریکس تماس بگیرم ؟

 

 

 
خیر، پس از تایید نهایی سفارش، پیامکی از طرف نوریکس برای شما ارسال می گردد تا از آغاز روند خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، کارشناسان وب سایت نوریکس با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

 

 

 
7. زمان اعلام شده از طریق پیامک برای تحویل کالا برای من مناسب نیست. راهکار لازم چیست ؟

 

 
کافیست از قسمت تماس با ما با واحد پشتیبانی نوریکس تماس بگیرید.چنانچه این امکان وجود داشته باشد کارشناسان ما تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز شما بکار خواهند گرفت.

 

 

 

 

 
8. آیا امکان خرید حضوری و یا تلفنی وجوددارد؟

 

 
بله؛  اما هدف نوریکس این است که شما یک خرید آسان و لذتبخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید حضوری دارید کارشناسان ما پاسخ گوی شما خواهند بود.

 

 

 

 
9.آیا امکان ارسال کالا و تسویه وجه آن در هنگام تحویل وجود دارد؟

 

بله تمامی اجناس خریداری شده را میتوانید با اینتخاب گزینه پرداخت در محل تمامی وجه را در محل پرداخت کنید
این امکان به تمامی شهر ها و شهرستان ها امکان پذیر میباشد

 

 

 

 

 
10. آیا امکان ارسال کالا برای دیگران وجود دارد؟

 

 
بله، چنانچه می خواهیدسفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به سایت نوریکس و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه به آدرس ذکرشده تحویل داده می شود. ( در هنگام ثبت سفارش به گزینه مربوط به ارسال به آدرس دیگر برخورد خواهید کرد که شما می توانید آدرس دیگری را به غیر از آدرس خودتان در آن قسمت وارد نمایید. )

 

 

 

 
11. در صورت عدم حضور دریافت کننده در آدرس اعلام شده توسط مشتری، هماهنگی بعدی به چه صورت انجام می گیرید؟

 

 
می بایست با تماس از طریق تلفن و یا ارسال پیامک، عدم حضورخود را اعلام کنید تا زمان بعدی مجددا هماهنگ شود. همچنین شما می توانید برای جلوگیری از برگشت کالا، زمان حضور خود را اعلام نمایید تا کالا در زمان مشخص برای شما ارسال شود.

 

 

 

12. اگر کالای ارسالی با کالایی که در وبسایت نوریکس دیدم مغایرت داشت، باید چکار کنم؟

 

 

 
می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک و یا بخش تماس با ما هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی نوریکس اطلاع دهید. بدیهی است نوریکس خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استردادکالا طبق دستورالعمل استرداد کالا راهنمایی می کنند.

 

 

 

 

 
13. جهت بازگشت کالا پس از تماس با نوریکس و پر کردن فرم، بلافاصله امکان بازگشت کالا وجود دارد؟

 

 
واحد پشتیبانی نوریکس برای هماهنگی و زمانبندی بازگشت کالا و نحوه آن با شما تماس می گیرد. ( روش های بازگشت کالا را مطالعه فرمایید )
 

 

 

 
14. اگر پرداخت سفارشم مغایرت داشت به چه صورت اطلاع دهم؟

 

 

 
اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد و یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت این موضوع را از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی نوریکس پیگیری نمایید تا هر چه سریعتر برای آن، اقدامات کافی و لازم انجام گیرد. 
 
 

 

توضیحاتی درباره شرکت فنی مهندسی روشنایی نوریکسُ

شرکت نوریکس در زمینه لامپ های رشته ای ال ای دی شیلنگ های نوری , پنل های سرامیکی , ریسه , و ... انواع مارک ها و برند های مختلف و در زمینه تولید این محصولات فعالیت میکند .

کارمندان نوریکس در تلاش بهبود سازی عملکرد و رضایتمندی مشتریان در تلاش اند که کیفیت محصولات خود را به حداکثر رسانده و در جذب رضایت مشتری تلاش خود را به سمر برسانند .

 ما پله های اول را با شما هستیم!

 و درست در مرکزهستیم از سال1396

ادامه...