لطفا کمی صبر کنید ...
  • نوریکسُ

رویه ارسال سفارشات | فروشگاه اینترنتی نوریکس

                                  

رویه ارسال سفارشات :
فروشگاه نوریکس در تلاش است با در نظر گرفتن تمام شرایط فروش و ارسال محصول به شهرهای مختلف کشور و با به کارگیری انواع روش‌های ارسال کالا ، تجربه‌ای لذت بخش از خرید سریع و راحت را برای کاربران رقم بزند.

زمانبندی ارسال‌ها

  • این زمان بندی ارسال‌ها شامل تمامی روش‌های ارسال کالا (وانت، پیک موتوری، پست پیشتاز، پست سفارشی، تیپاکس و ارسال با باربری ) انجام می‌گردد.        و بدان معناست که طی مدت زمان تعیین شده، ارسال کالا و سفارش صورت گرفته شده انجام خواهد شد. مدت زمان رسیدن سفارش بدست سفارش دهنده،      و با توجه به روش ارسال انتخاب شده، بر این زمان افزوده خواهد شد.

 

سفارشات ثبت شده‌ در روزهای شنبه تا چهار شنبه در صورتی که قبل از ساعت ۱۲ ظهر صورت گرفته باشند، در همان روز ارسال خواهند شد.

سفارشات ثبت شده در روزهای پنج شنبه و جمعه در روز شنبه ارسال خواهند شد. (در صورت تعطیل نبودن روز شنبه)

سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل در نخستین روز کاری بعد از تعطیلی ارسال خواهند شد. 

تحویل اکسپرس    تحویل اکسپرس یا پست سریع در محدوده‌ی شهر تبریز

پست اکسپرس امکان ارسال سفارش ها با بالاترین سرعت ممکن به مقاصد مشخص را فراهم آورده است. در حال حاضر این امکان تنها در شهر تبریز وجود دارد.

– در صورت ثبت سفارش در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۲ و انتخاب ارسال توسط پیک موتوری یا وانت بار، تحویل سفارش در همان روز امکان پذیر خواهد بود. سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا در روزهای پنج شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد از سفارش پردازش خواهند شد.

– هزینه ارسال با توجه به نوع محصول خریداری شده و با توجه به مسافت همزمان با ارائه‌ی فاکتور به مشتری محاسبه و در فاکتور درج می‌شود.

- بدیهی است که تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور مامور تحویل محصول بایستی توسط مشتری کنترل شود.

- ارسال رایگان برای سفارش های بالای 200 هزار تومان میباشد.

فروشگاه نوریکس جهت جلب اعتماد میشتری گزینه پرداخت درب منزل را نیز فراهم نموده است . 

تیپاکس   تیپاکس

کاربر می‌تواند در انتهای فرایند خرید خود، با انتخاب گزینه‌ی ارسال از طریق تیپاکس و در صورت سکونت در مراکز استان ها و شهرهایی که تیپاکس در آن‌ها نمایندگی معتبر دارد، کالای خود را ظرف ۲۴ ساعت (زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است)   الی ۷۲ ساعت (سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دو مسیره یا راه دور هستند، در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.) در محل آدرس خود تحویل بگیرد.

نکته: کالاهایی که از طریق تیپاکس ارسال می شوند دارای کد رهگیری آنلاین مرسوله نیستند اما بر اساس قبض صادر شده، دارای شماره سریال قابل پیگیری میباشند.

نکته: سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آن‌ها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

برای مشاهده شعب تیپاکس در شهر خود اینجا کلیک نمایید. 

پست پیشتاز     پست پیشتاز

امکان پست پیشتاز برای سایر شهرهایی که تحت پوشش تحویل اکسپرس نیستند و یا برای آن دسته از مشتریانی که خواهان ارسال سفارش از این طریق باشند، در نظر گرفته شده است.

– زمان تحویل سفارش در این حالت با در نظر گرفتن محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش، بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

– کالاهایی که کاربر از طریق پست پیشتاز خواهان دریافت آن‌ها می‌باشد دارای کد رهگیری پستی بوده که می توان از طریق سایت اداره‌ی پست، آن را ردیابی نمود که از طریق لینک زیر میتوانید سفارشات خود را پیگیری کنید !
https://tracking.post.ir/ 

لوازم سنگین    ارسال لوازم سنگین یا حجیم

فروشگاه نوریکس در خصوص نحوه پرداخت هزینه باربری مربوط به کالاهای حجیم یا سنگین، شرایط زیر را در نظر گرفته است:

–  ارسال اقلام با حجم و یا وزن بالا که امکان ارسال از طریق پست و دیگر روش‌های ارسال ممکن نیست، از طریق باربری صورت خواهد گرفت.


 


 

پیک موتوری   

کاربران ساکن شهر تبریز در روزهای شنبه تا پنجشنبه با ثبت سفارش خود تا پیش از ساعت ۱۲، می توانند در انتهای فرایند خرید خود با انتخاب گزینه‌ی ارسال از طریق پیک موتوری و وارد کردن آدرس دلخواه، کالای خود را در همان روز سفارش در محل تحویل بگیرند.

نکته : در صورتیکه کاربر درخواست خرید کالایی را پس از ساعت ۱۲ در سایت ثبت نموده باشد،کالای مورد نظر را فردای همان روز (به شرط بودن روز کاری) در محل آدرس خود دریافت خواهد کرد.

توضیحاتی درباره شرکت فنی مهندسی روشنایی نوریکسُ

شرکت نوریکس در زمینه لامپ های رشته ای ال ای دی شیلنگ های نوری , پنل های سرامیکی , ریسه , و ... انواع مارک ها و برند های مختلف و در زمینه تولید این محصولات فعالیت میکند .

کارمندان نوریکس در تلاش بهبود سازی عملکرد و رضایتمندی مشتریان در تلاش اند که کیفیت محصولات خود را به حداکثر رسانده و در جذب رضایت مشتری تلاش خود را به سمر برسانند .

 ما پله های اول را با شما هستیم!

 و درست در مرکزهستیم از سال1396

ادامه...