لطفا کمی صبر کنید ...
همه آن چه که باید در مورد ریسه نوری ال ای دی بدانید | 2020 جدید

همه آن چه که باید در مورد ریسه نوری ال ای دی بدانید | 2020 جدید

ریسه نوری ال ای دی چیست؟ ریسه نوری ال ای دی یک صفحه مدار انعطاف پذیر است که با لامپ های کوچک ساطع کننده نور و معمولاً با پشتی چسبنده پوشانده شده است.

.

.

.


آن ها عمدتا برای نور نقطه ای، نور پس زمینه و نورپردازی گسترده در اشکال مختلف استفاده می شوند. به دلیل انعطاف پذیری، می توانند تا زاویه ۹۰ درجه خم شوند. روشنایی ریسه LED نوع جدیدی از فناوری روشنایی است که قبلاً وجود نداشته است. از آنجا که فناوری های LED به اندازه کافی توسعه یافته اند که قادر به تابش روشنایی و کیفیت کافی از نور برای کاربردهای روشنایی عمومی هستند، استفاده از ریسه های LED برای طیف گسترده ای از برنامه ها رواج یافته است. در این مقاله، ما دقیقاً توضیح می دهیم که همه آن چه که باید در مورد ریسه های ال ای دی بدانید، چیست.
 

ریسه نوری ال ای دی تا چه مدت کار میکند ؟ 

 

مطالعات تحقیقاتی کارشناسان نوریکس نشان داده است که به طور متوسط ​​ریسه ها می توانند تقریباً ۵۰۰۰۰ ساعت دوام داشته باشند. به عبارت بهتر، حدود ۵ تا ۶ سال عمر می کنند. بعد از این مدت، روشنایی این ریسه ها به ۷۰% مقدار اولیه آن ها می رسد.میتوان این ریسه ها را میتوان بهم وصل کرد ؟ 


ریسه ها به گونه ای طراحی و تولید شده اند که برش دادن آن ها با یک قیچی ساده به اندازه برش یک تکه کاغذ آسان است. این ریسه هارا نباید بعد ترانس ببرید در اینصورت به هیچ وجه کار نخواهد کرد . اما سیمی که بعد ترانس به برق شهری وصل میشود را میتوانید ببرید و به اسانی چند ریسه را به هم وصل کنید . 
در این صورت هر متراژی که مد نظر داشته باشید میتوانید به سادگی افزایش بدید.


هنگام خرید ریسه ال ای دی به چه نکاتی باید توجه کنید ؟ اولین چیزی که باید هنگام خرید ریسه های LED به دنبال آن باشید این است که چند چراغ در هر واحد طول وجود دارند. برای حداکثر سود و دستیابی به یک فضای کلی روشن، سعی کنید به دنبال ریسه ای باشید که بیشترین لامپ را در هر متر یا سانتی متر دارد. اگر فاصله بین هر لامپ بیش از حد باشد، نور تولید شده ممکن است یک خط روشن و تمیز از نور شفاف نباشد. تشخیص ریسه مناسب برای هر منطقه و فضا بسیار دشوار است. با یک شرکت حرفه ای معتبر و متخصص در چراغ های ریسه LED صحبت کنید و قبل از هرگونه تصمیم گیری عجولانه از مشاوره صحیح استفاده کنید. برای این کار می توانید از کارشناسان لوپ لایت بهره ببرید.8 مزیت ریسه های تزئینی

 

  • نصب آسان. از آنجا که این ریسه دارای یک برچسب پشتیبان ساده است. شما می توانید آن را بکشید و بچسبانید. روند نصب بسیار ساده و سریع است.
  • باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. این ریسه ها بیشتر انرژی خود را برای تولید نور مصرف می کنند. بنابراین باعث می شود در مقایسه با لامپ های استاندارد که بیشترین اتلاف آن از طریق گرمای ساطع شده است، از نظر انرژی بسیار کارآمد باشند.
  • انعطاف پذیری. آن ها برای اتصال به نواحی با انحنا و تزئین شکل و یا در گوشه و کنار بسیار مناسب برای کاربران نور LED هستند.
  • بی خطر. آن ها حاوی مواد شیمیایی یا سموم خشن نیستند. بنابراین استفاده از آن ها برای کل خانواده بی خطر است.
  • هزینه. آن ها طول عمر بالایی دارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند.
  • تنوع. آن ها در هر دو نوع رنگ گرم و سرد متناسب با فضای موجود و دستیابی به جلوه مورد نظر شما موجود هستند.
  • اشعه ماورا بنفش کم. نیازی نیست که نگران نمایش آثار هنری گرانبها در زیر نور LED باشید. زیرا نور UV یا مادون قرمز از خود ساطع نمی کند.
  • شخصی سازی. می توان آن ها را بر اساس اندازه گیری های خاص برش و شکل داد. بنابراین می توانید از مناسب بودن این ریسه ها برای فضای خاص خود مطمئن باشید.

نظرات کاربران
ارسال نظر